Ozolkoka kāpnes

Kāpnes nav tikai funkcija, tās ir daļa no stila. Kāpnes rada mājīgumu, atver negaidītas telpas, savieno “augšu” un “apakšu”. Izvēloties savas mājas kāpnes ir atbildīgs lēmums. Tikai pareizās augstas kvalitātes ozolkoka kāpnes sniegs jums mājokļa komfortu, izturību, vērtību, ērtības un stilu. Mūsu klienti novērtē individuālo, ekskluzīvo stilu, tāpēc viņi ir baudījuši augstākās kvalitātes ozolkoka kāpnes, kas īpaši pielāgotas tām un papildina savu mājas kopējo stilu jau vairāk nekā 10 gadus. Mēs saskaņosim kāpņu toni ar ozola grīdas un durvju toni. Vai varbūt Jūs vēlētos interesantu kontrastu? Mēs vienmēr konsultēsimies ar jums un sniegsim Jums plašu izvēli.

  • Kāpnes tiek izgatavotas ar CNC mašīnām, kas garantē augstu kvalitāti.
  • Mēs izgatavojam kāpņu konstrukcijas uz betona, kā arī pakāpienus uz metāla konstrukcijām.
  • Kāpņu apstrādei tiek izmantotas dabiskās Saicos cietā vaska eļļas, pieejamas dažādas krāsu variācijas, kāpnes var arī lakot.
  • Kāpnes pieejamas trīs modifikācijās (“I”, “L”, “U”), ar dažādu veidu pakāpieniem un margām.
  • Margas iespējams arī izgatavot no metāla elementiem.

Kāpņu izgatavošanai izmantojam tikai augstākās kvalitātes koksni no nobriedušiem ozoliem, kas ir vecāki par 100 gadiem, koka izstrādājumi nāk  no rūpnīcas kokzāģētavas. Tādā veidā rūpīgi tiek kontrolēti visi procesi Ecowood rūpnīcā. Koksnes sagataves žāvē Beļģijas kondensatora tipa žāvētājos. Tiek izvēlēts vislēnākais žāvēšanas režīms, un pastāvīgi kontrolēta temperatūra un mitrums. Ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes organiskos materiālus. Kāpņu pakāpienus var pārklāt ar eļļu vai laku.

Ecowood rūpnīcā viedās robotu mašīnas veido pat vissarežģītākās kāpņu konstrukcijas – neierobežojiet savu iztēli un vajadzības. Kāpņu pakāpieni, kāpņu konstrukcija un dekoratīvie elementi ir precīzi sagriezti un veidoti atbilstoši zīmējumam. Izgatavots un pielāgots individuāliem pieprasījumiem un pasūtījumiem. Mūsu produktus augstu vērtē arī klienti no visām Eiropas Savienības valstīm un citām ārvalstīm.

Mēs konsultējam, atbildam uz visiem jautājumiem, palīdzam izvēlēties un uzstādīt ne tikai koka grīdu, bet arī ozolkoka kāpnes vai ozolkoka durvis.

Latviešu