Franču un klasiskā stila grīdas dēļi

Jebkurš grīdas dēļu stils mājoklī spēj radīt īpašu atmosfēru, neatkarīgi vai tā ir publiskā telpa, birojs, dzīvoklis vai privātmāja. Mēs paši izvēlamies kādā stilā un ar kādiem interjera elementiem vēlamies iekārtot vidi, kurā vēlamies uzturēties. Mūsdienās aizvien vairāk sabiedrība alkst ne tikai pēc jaunā un modernā, bet vēlās atgriezties vai piešķirt pikantumu interjerā ar kādu vēsturiskāku elementu. Vai nu tās ir 80 gadu stila mēbeles vai kāds cits aksesuārs vai arī….

FRANČU SKUJAS GRĪDAS DĒĻU DIZAINS 45 vai 60 GRĀDOS
KLASISKĀS SKUJAS GRĪDAS DĒĻU DIZAINS 90 GRĀDOS

Mēs piedāvājam atgriezties pie klasiskās vai franču skujas grīdas dēļu kompozīcijas. Kura var kalpot ne tikai kā vēstures atsvaidzināšanas punkts, bet arī lieliski iederēties jaunā un modernā interjerā. Aizvien vairāk šāda stila grīdas dēļu produkts ir mūsdienās pieprasīt un ļoti aktuāls. Mēs piedāvājam izvēlēties starp dažādiem grīdas dēļu platumiem, garumiem, toņiem, apstrādēm utt.

Iesakām šāda veida grīdas dēļus vecpilsētas tipa objektos, īpaši, ja konteksts ir unikāls un autentisks. Ir divi būtiski atšķirīgi veidi, kā apvienot šāda raksta grīdu: ņemt vērā objekta vēsturisko kontekstu un apvienot to ar vairākiem vēsturiskiem vai klasiskiem atribūtiem – dabīgais akmens, ģipša profili uz sienām vai griestiem, art deco stils, vintage stils, mēbeļu fasādes ar pildvielām , ar smagiem samta audumiem. Vai arī jūs varat apskatīt visu mūsdienīgā veidā, izmantojot jaunas tehnoloģijas, varbūt netradicionālas krāsu kombinācijas. Kopumā, no tradicionālās ozola krāsas, šāds “skujiņas” grīdas dēļu efekts jau izskatās moderns.

Latviešu