PAR OZOLKOKA GRĪDU

Koka grīdas no ozola rada mājīgu atmosfēru, dod jums iespēju izjust dabīgā koka siltumu zem kājām, tās mūžību un mājokļa vērtību. Jūsu izvēlē ir plašs krāsu klāsts, kas rada unikālu mūsdienu stilu: no maigi balināta ozola līdz dramatiski bagātam konjaka vai birstētu, vecu grīdas dēļu klāstam.

Katra gaumei pieejami trīs veidu šķirojumi, grīdas apstrādes, dēļu platumi un garumi. Tāpat ir arī bagātīgs toņu klāsts. Mēs izgatavojam un saskaņojam individuālus pieprasījumus un pasūtījumus.

Mēs iesakām ne tikai ozola masīvu, bet arī divu slāņu vai trīsslāņu grīdas dēļus, kas ir pēc iespējas stabilāki, ideāli piemēroti zemgrīdas apsildei. Visas detaļas ir saskaņotas un nevainojamas: grīdlīstes rada pilnības iespaidu, harmoniski pievienojas sienām un grīdām.

Rūpnīcā Ecowood izmanto tikai visaugstākās kvalitātes nobriedušu ozolkoka koksni no pašu kokzāģētavas, kas ir vairāk nekā 100 gadus veca, un paši kontrolē kvalitāti no ražošanas procesa sākuma. Koka sagataves žāvē Beļģijas kondensācijas žāvētājos. To žāvē vislēnākajā režīmā un tiek veikta pastāvīga temperatūras un mitruma kontrole. Grīdas un durvju ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes organiskos materiālus.. Mēs iesakām eļļot grīdas dēļus.

Mēs izmantojam kvalitatīvu vācu eļļu, kas saglabā koksnes dabisko tekstūru, nesatur agresīvas ķimikālijas – tas pat ieeļļo bērnu koka rotaļlietas. Viegla grīdas apkope, labvēlīga un droša vide cilvēkiem. Mūsu produktus augstu novērtē arī visi Eiropas Savienības un ārvalstu klienti.

 Koka grīdas kalpos jums gadu desmitiem …

Latviešu