PAR OZOLKOKA GRĪDU

Oak wooden floors create a cozy atmosphere, giving you the opportunity to feel the warmth of natural wood under your feet, its eternity and the value of your home. You can choose from a wide selection of colors that create a unique modern style: from slightly discolored oak to stunningly rich cognac or matte, or specially aged floors.

Three varieties are available for every taste, the degree of processing of floors, the width and length of the board. There is also a rich assortment of shades. We carry out and select individual requests and orders.

Mēs iesakām ne tikai ozola masīvu, bet arī divu slāņu vai trīsslāņu grīdas dēļus, kas ir pēc iespējas stabilāki, ideāli piemēroti zemgrīdas apsildei. Visas detaļas ir saskaņotas un nevainojamas: grīdlīstes rada pilnības iespaidu, harmoniski pievienojas sienām un grīdām.

Rūpnīcā Ecowood izmanto tikai visaugstākās kvalitātes nobriedušu ozolkoka koksni no pašu kokzāģētavas, kas ir vairāk nekā 100 gadus veca, un paši kontrolē kvalitāti no ražošanas procesa sākuma. Koka sagataves žāvē Beļģijas kondensācijas žāvētājos. To žāvē vislēnākajā režīmā un tiek veikta pastāvīga temperatūras un mitruma kontrole. Grīdas un durvju ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes organiskos materiālus.. Mēs iesakām eļļot grīdas dēļus.

Mēs izmantojam kvalitatīvu vācu eļļu, kas saglabā koksnes dabisko tekstūru, nesatur agresīvas ķimikālijas – tas pat ieeļļo bērnu koka rotaļlietas. Viegla grīdas apkope, labvēlīga un droša vide cilvēkiem. Mūsu produktus augstu novērtē arī visi Eiropas Savienības un ārvalstu klienti.

 Koka grīdas kalpos jums gadu desmitiem …

English