Par ozolkoka durvīm

Koka iekšdurvis no ozola nodrošina interjeru ar atšķirīgu šarmu, siltumu un mājīgumu. Atkarībā no tekstūras, krāsas un dizaina, ozols var radīt elegantu un graciozu interjeru, perfekti sajauc ar Rustic stilu vai kļūt par unikālu detaļu mūsdienu interjerā.

Tie rada iespaidu par greznību, jo ozols ir saistīts ar spēku, izturību un mūžību. Šādas durvis ir noturīgas un izturīgas. Ozola iekšdurvis ir ideāla kombinācija klasikā un kvalitātē.

Rūpnīcā Ecowood izmanto tikai visaugstākās kvalitātes nobriedušu ozolkoka koksni no pašu kokzāģētavas, kas ir vairāk nekā 100 gadus veca, un paši kontrolē kvalitāti no ražošanas procesa sākuma. Koka sagataves žāvē Beļģijas kondensācijas žāvētājos. To žāvē vislēnākajā režīmā un tiek veikta pastāvīga temperatūras un mitruma kontrole. Grīdas un durvju ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes organiskos materiālus.

Mūsu produktu klāsts ietver plašu ozolkoka interjera, telpas un bīdāmo durvju izvēli, ka pat visprasīgākais klients atradīs pareizo. Krāsu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc jūs atradīsiet to, kas vislabāk atbilst jūsu interjeram, saskaņojot to ar grīdu un kāpnēm. Koka iekšdurvis var būt ar stiklu vai bez tā. Durvis ar stiklu vizuāli padara dzīvojamo telpu daudz graciozāku un elegantāku.

Ja neesat pārliecināts, kādas koka iekšdurvis jums vajadzētu izvēlēties, „TC Grupa” komanda ir gatava palīdzēt un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Informējiet mūs par savām vajadzībām un redzējumu, un mēs piedāvājam vislabāko risinājumu jūsu interjeram.

Mēs konsultējam, atbildam uz visiem jautājumiem, palīdzam izvēlēties un uzstādīt ne tikai koka grīdu, bet arī ozolkoka kāpnes vai ozolkoka durvis.

Mēs palīdzēsim jums padarīt jūsu mājokli mājīgu, stilīgu, komfortablu un izstarojot 100 gadus vecu ozolu siltumu.

Latviešu