STRUKTŪRA

PAR OZOLKOKA GRĪDU

 

Koka grīdas no ozola rada mājīgu atmosfēru, dod jums iespēju izjust dabīgā koka siltumu zem kājām, tās mūžību, mājokļa vērtību.

 

Jūsu izvēlē ir plašs krāsu klāsts, kas rada unikālu mūsdienu stilu: no maigi balināta ozola līdz dramatiski bagātam konjaka vai birstētu vecu grīdas dēļu klāstam. Katra gaumei pieejami trīs veidu šķirojumi, grīdas apstrādes, dēļu platumi un garumi. Tāpat ir arī bagātīgs toņu klāsts.

 

Mēs izgatavojam un saskaņojam individuālus pieprasījumus un pasūtījumus.

 

Mēs iesakām ne tikai ozola masīvu, bet arī divu slāņu vai trīsslāņu grīdas dēļus, kas ir pēc iespējas stabilāki, ideāli piemēroti zemgrīdas apsildei. Visas detaļas ir saskaņotas un nevainojamas: grīdlīstes rada pilnības iespaidu, harmoniski pievienojas sienām un grīdām.

 

Rūpnīcā Ecowood izmanto tikai visaugstākās kvalitātes nobriedušu ozolkoka koksni no pašu kokzāģētavas, kas ir vairāk nekā 100 gadus veca, un paši kontrolē kvalitāti no ražošanas procesa sākuma. Koka sagataves žāvē Beļģijas kondensācijas žāvētājos. To žāvē vislēnākajā režīmā un tiek veikta pastāvīga temperatūras un mitruma kontrole. Grīdas un durvju ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes organiskos materiālus.. Mēs iesakām eļļot grīdas dēļus. Mēs izmantojam kvalitatīvu vācu eļļu, kas saglabā koksnes dabisko tekstūru, nesatur agresīvas ķimikālijas – tas pat ieeļļo bērnu koka rotaļlietas. Viegla grīdas apkope, labvēlīga un droša vide cilvēkiem. Mūsu produktus augstu novērtē arī visi Eiropas Savienības un ārvalstu klienti.

 

Koka grīdas kalpos jums gadu desmitiem …

OZOLKOKA GRĪDAS PRODUKTA APRAKSTS

  • Mūsu piedāvājumā ir vienjoslu ozolkoka grīdas dēļi
  • Dēļu konstrukcijas: divu un trīs slāņu;
  • Abas konstrukcijas ir līmējamas pie grīdas pamatnes;

OZOLKOKA DIVSLĀŅU GRĪDAS DĒĻI

DIVSLĀŅU OZOLKOKA GRĪDAS DĒĻI SASTĀV NO KOPĀ SALĪMĒTIEM 2 SLĀŅIEM. VIRSĒJAIS SLĀNIS IR 4 MM OZOLKOKA LAMELE UN APAKŠĒJAIS SLĀNIS 10,5 MM VĀCU RAŽOJUMA OSB.

2 slāņu ozolkoka grīda uz OSB / 3. Ekoloģija un ekonomika
• Augšējais slānis: cietais Eiropas ozols (Quercus robur), biezums 4,0 mm.
• Bāzes slānis: OSB / 3 PUR pēc GLUNZ / Agepan (Vācija), biezsums 10,5 mm.
• Salimētie slāņi: Formaldehīda Free PUR līme

• Formaldehīda brīva, E1 klase (<0,03 ppm).
• Videi draudzīga un veselīga vide – Zaļā līnija OSB / 3.
• Augsta izturība un stabilitāte. Sākotnēji izstrādājis UAB „ECOWOOD”.
• Saderīgs ar zemgrīdas apsildes sistēmām *
* Uzstādīšana ar līmēšanas metodi – līmējot visu plāksnes virsmu.
• Stipra un formaldeheīna nesaturoša PUR līme, ko izmanto daudzkārtu struktūras līmēšanai – bez delaminācijas.

1. RUSTIC – Dažāds ozolkoka struktūras tonis. Koksni raksturo zaru vairums un krāsas nevienmērības. Ir neierobežots skaits smalku gan līdz pat 60 mm diametrā lielām zaru vietām. Zaru vietas ir aizšpaktelētas un noslīpētas. Ozolkoka šķiedras veids ir ļoti pamanāms. Centrālā serde ar plaisām ir pieļaujama šajā zarojuma klasē.
2. NATURE – Vienmērīgs ozolkoka struktūras tonis. Koksnes diapazons ietver dabisku izskatu un dēļiem. Pieļaujami smalki zariņi un zari līdz 20 mm diametrā.
3. SELECT – Rūpīgi izvēlēts koks ar vienmērīgu ozolkoka struktūru. Ir redzami dabiskā koka gredzeni un serdes stari. Pieļaujami neizkrituši sīki zari līdz 5 mm diametrā. Citi defekti nav pieļaujami šajā zarojuma klasē. Koka raksts un tonis ir atkarīgs no tipiskās ozola struktūras.

Latviešu